Відгуки

Оксана Камінська

“Допомогли почати размовляти німецькою мовою”

Я почала вивчати німецьку з нуля в зрілому віці-і було важливо знайти вчителя з яким можна почати размовляти німецькою мовою…перемагати свій страх – підтримувати бесіду. 

​Для мене Олена стала саме таким вчителем – ми реально багато розмовляємо та практикуємо німецьку мову на заняттях. 

​Олена пояснює  граматику легкими і зрозумілими словами з прикладами-так що все дуже добре засвоюється. 

​Я дуже задоволена моїми заняттями в групі Олени- я реально побачила свій прогрес у вивченні німецької мови.


Анастасія Бахмач

“Тут я полюбила німецьку!”

Окрім української мови, я декілька років тому ще полюбила німецьку.

Величезна подяка викладачу Олені, що допомогла мені з вивченням цієї мови!  Тепер я можу легко читати, наприклад, німецькі новини, а також можу спілкуватися з німцями чи австрійцями, коли подорожую.

​Ми дуже швидкими темпами перейшли з нульового рівня до впевненого В1.

Мені дуже подобались наші заняття та підхід Олени до навчання. Ми не приділяли цілу годину уроку підручнику, вона змушувала мене розмовляти. І це дуже круто, адже я могла з нею легко розповідати не тільки про свою сім‘ю чи хоббі, я могла і виразити свою думку щодо екології, політичної чи економічної ситуації тощо.

Через брак часу вимушена була припинити заняття, але відразу віддала в руки Олени свого молодшого брата. Тепер і він в захваті! Ходив на уроки з великим задоволення, що зазвичай не дуже часте явище для підлітків).

Вчіть мови, це дуже круто, а з Оленою ще й легко!  


Жанна Лазарева

“Шансы не усвоить материал сводятся к нулю!”

На протяжении длительного времени, в течении которого я изучаю немецкий язык, у меня было много учителей. Были учителя, которые сухо преподавали, были и те, которые каждую минуту урока проживали, пропускали через себя. Такие учителя оставляют след на своих учениках навсегда. Одной из таких учителей была для меня Елена. Она оставила след и сделала большой вклад в развитие и улучшение моих навыков немецкого языка.

​Лена умеет найти подход к каждому студенту, мастер своего дела. Эмоциональный, разносторонне-развитый и самое главное грамотный педагог.​

Лена преподносит информацию так, что шансы не усвоить материал сводятся к нулю!​

Ей не все равно, её главная цель научить, а не просто вычитать материал и забыть. Это чувствуется, человек это понимает с первой минуты знакомства.​

Лена уделяет очень много времени разговорной речи, что при изучении языка является очень важным фактором. Никогда не игнорирует ошибки, обязательно на них указывает и корректирует. Если вы что то не понимаете Лена не “отстанет” , пока в ваших глазах не прояснится понимание.

​Я очень благодарна Вам Лена, за те знания, которые Вы дали мне! Я желаю Вам добра и успехов!


Тетяна Руснак

“Всі заняття є дуже якісні і максимально ефективні”

Дорога Олено!

Дякую за Вашу плідну працю під час наших занять! Кожне заняття приносить багато позитивних емоцій та нових знань. Ви є професіонал в цій справі, цікаво і дохідливо розповідаєте корисну інформацію і пояснюєте досить складні теми з німецької граматики.

​Ви є орієнтовані на кожного учасника групи і до кожного знаходите особистий підхід. Всі заняття є дуже якісні і максимально ефективні. Але Ви є не тільки гарний викладач ,а також гарна і позитивна людина. Завдяки вашій харизмі і відкритості всі члени групи , хоча всі ми є різні за віком, статтю  та професією стали однією командою і з великим задоволенням навчаємось в гарній і дружній атмосфері. 

Заняття з Вами залишають тільки позитивні емоції та цінний досвід. Дякую за професіоналізм  і за людяність


Юлія Ландау

“Я повністю позбулася страху говорити”

Вчити німецьку мову з викладачем було моєю мрією вже декілька років і, вважаю, мені дуже пощастило стати ученицею Олени.

Блискучі знання німецької мови, вміння ефективно і швидко передавати ці знання учням, детально і структуровано пояснювати граматику, розвивати в учнях комунікативні навички, мотивувати їх і захоплювати – це все, на мою думку, характеризує Олену як одного з найкращих викладачів.

Займаючись у Олени, я за досить короткий час істотно поглибила свої знання німецької мови, повністю позбулася страху говорити і отримую справжнє задоволення від спілкування німецькою мовою, також з її носіями, прояснила дуже багато питань з граматики  і побудувала єдину зрозумілу і логічну структуру з безлічі граматичних правил, яку можна ефективно використовувати, а також ще більше закохалася в німецьку мову, і це кохання на все життя, за що я дуже вдячна!


Юлія Машевцева

“Мені почала подобатись німецька мова і граматика перестала лякати”

Не можу словами передати слів вдячності викладачу Олені за професіоналізм і увагу до кожного студенту.

​Мені зараз, знаходячись в Німеччині є з чим порівнювати. Німці мене хвалять за те що я 80% свого дня розмовляю саме на німецькій і всі мене дуже добре розуміють, запропонували роботу.

Мову почала вивчати в 2020 індивідуально з іншим викладачем, але процес навчання давався довго і самостійно я не могла розмовляти, що найважливіше. З липня 2021 я попала в групу до Олени і мені почала подобатись німецька мова і граматика перестала лякати, тому що всі заняття дуже цікаві і викладач викладається на 200%. Це саме те, що потрібно для вивчення іноземної мови.

Всім дуже пощастить, якщо вони попадуть в групу до Олени.

​За 6 місяців навчання з групою допомогли мені знайти роботу і друзів в Німеччині.

Велике дякую за любов до своєї справи.


Вікторія Кучма

“Найкращий викладач!”

Олена Олександрівна – найкращій викладач!

Знаходить підхід до кожного, на уроці панує атмосфера легка та дружня! Дуже зрозуміло пояснює правила та винятки! Дякую за курс! Хочу ще!


Жанна Фіхтнер

“Я з великим привиликим задоволенням, рекомендую й буду рекомендувать,тiльки Вас”

Доброго дня, Олено!!))

​Хочу висловити Вам,свою вдячнiсть, за те ,чому ви мене навчили. Навчання з вами, було задоволенням, я завжди намагалась бути на уроцi.

Ви дуже позитивна, свiтла людина, а саме, самий найкращий викладач, якого я зустрiчала…🌷

Я з великим привиликим задоволенням, рекомендую й буду рекомендувать,тiльки Вас. Тому що, кожен хто буде навчатись саме у вас, я впевненна,  що не пожалкує..💙💛


Юлія Щербіна

“Добре і зрозуміло роз’яснює будь-яку тему”

Моїм викладачем була Олена Єрьоміна. Я дуже задоволена її заняттями.

До цього часу я взагалі не могла говорити німецькою і розуміти її, але завдяки Олені у мене за короткий час помітний великий прорив.

Викладач проводить заняття повністю на німецькій мові і в приємній атмосфері. Добре і зрозуміло роз’яснює будь-яку тему. Дуже кваліфікований і приємний викладач!!!


Юлія Дріжирук

“С Леной немецкий учить было легко”

С Леной немецкий учить было легко, урок не заканчивался если для кого-то что-то было не понятно, очень внимательна к каждому.

​Только она умела так организовать урок, что мы успевали и учиться и болтать (на немецком) о чём-то личном, так мы узнавали друг друга лучше и одновременно с удовольствием учили немецкий.


Ольга Щербакова

“Cоздали для нас тот нерушимый фундамент, который помог нам тут, в Дюссельдорфе”

🌷🌷🌷Дорогая Леночка!

​Благодарим Вас за чудесные знания, которые Вы нам передали.

Вы создали для нас тот нерушимый фундамент, который помог нам тут, в Дюссельдорфе, начать строить нашу жизнь.

После учебы в Вашей школе мы оказались лучшие в группе тут, в Германии. У нас самое лучшее произношение, мы лучше всех читаем.

Спасибо Вам! Учиться с Вами было действительно интересно.

Я всегда буду Вас рекомендовать всем, кто нуждается в изучении немецкого языка.

Спасибо ️


Анастасія Котвицька

“Я дійсно побачила реальний супер результат”

Викладачем Оленою я дуже задоволена! 

Вона дуже терплячий та відповідальний викладач, вміє шукати підходи до учня, її заняття дуже різноманітні. 

Мені 28 років і в школі, інституті я вчила лише англійську і в бік німецької навіть не дивилася, бо мене ця мова дуже лякала. Але так склалися обставини, що мені необхідно вивчити мову, яку я завжди боялася. 

Тим більше, з вибором  викладача у мене не було проблем, тому що моя мама займалася з цією прекрасною дівчиною. І я дійсно побачила реальний супер результат.

 Якщо говорити про мої досягнення, я прийшла до Олени з нульовими знаннями.  А зараз, враховуючи мої здібності та час який я виділяю вивченню , я почала орієнтуватися в мові. 

І ще один, дуже важливий для мене момент: Олена допомогла перебороти мій страх перед німецькою мовою


Олена Горська

“Вчитися пліч -о- пліч”

Дуже дякую моїй найкращій викладачці німецької мови Олені за ті знання та досвід, які вона мені передала та які я змогла отримати, дякуючи їй. Я пройшла з нею пліч-о-пліч рівні від В1.1. до В2.2. і по закінченню навчання я дійсно можу спілкуватись з німецькомовними людьми і вони відзначають, що рівень володіння мовою в мене дуже гарний. І я завжди їм кажу, що це дякуючи моїй накращій викладачці! Матеріал завжди був наданий у доступній та зрозумілій кожному формі. Вона завжди залишалась на зв’язку, та допомагала мені в ті моменти, коли мені потрібна була допомога у виконанні домашніх завдань, або якщо в мене виникали якісь питання з-приводу граматики. Дуже докладно пояснювала стільки разів, щоб у кожного учня нашої групи більше не залишалось питань. Від Олени я завжди отримувала найкращі поради з приводу літератури чи застосунків як додаткових матеріалів. В мене був досвід навчання з кількома викладачами німецької мови, проте Олена-це найкращий викладач та дуже приємна людина! Оленко, бажаю тобі розвитку та процвітання! Ти-мій найкращий путівник у вивченні німецької!

Потрібна допомога спеціаліста?