Викладачі

Олена

На перший погляд може здатися, що вона дуже добра, маленька та спокійна вчителька  Але то лише на перший погляд.

Так, вона спокійна, врівноважена, але до «бісиків» вибаглива  Якщо не зробив домашнє завдання, то з’являється шанс побачити як Олена перетворюється з маленької феї хрещеної в маленьку мачуху. Вона пояснить так, що зрозумієш навіть краще, ніж рідну мову. ЇЇ витримка просто 100 левел: буде повторювати та мучити доки студент остаточно не зрозуміє.Олена-надзвичайно товариська, комунікабельна, але ж лише «ауф дойч», а взагалі, тут байдики точно не прокатять 

Ксенія

Ксенія — не просто викладач німецької мови, це людина, яка знає як знайти спільну мову з найменшими студентами!

Саме так, вона обожнює дітей, працює з ними в такому форматі, що вони з нетерпінням чекають занять. Ви собі таке уявляєте? В сучасному світі, коли їх не відірвати від гаджетів, вона своїми уроками наповнює дитячі серця любов'ю до німецької.
Берлін не підкорив Ксенію, вона зі щирою душею працює в Україні, навчає, та отримує кайф від роботи з нашими студентами.

Свєточка

Наша адміністраторка Свєточка!

Так-так, саме Свєточка і ніяк інакше! Вона наче хрещена-фея, роздобуде і карету, і гарбузика, і потрібний аудіо-файл, і вчасно надішле домашнє завдання, ну і, звісно, начаклує ще й пост в соцмережах! Всіх вислухає, проконсультує, і кришталевого черевичка знайде! 

Поліна

Щира, енергійна, відкрита та розумна — це точно про Поліну!

Лише одним голосом вона змусить полюбити німецьку, а ще якщо додати крихту гумору, то будьте обережні, бо може затягнути 

Створити круту атмосферу на занятті, поділитися своїми лайфхаками та доступно пояснити матеріал — це до неї! Не боїться складнощів, тому високі рівні для Поліни, наче насіння лузати.

 

Олександр

Олександр і старанність — це точно одне ціле!

Він дуже терплячий, спокійний та талановитий. Урок німецької з ним стане для вас не лише отриманням знань, а ще й медитацією! Завжди допоможе, знайде вихід та з надзвичайною легкістю прищепить любов до мови.

Євгенія

Євгенія — тендітна, мила та надзвичайно товариська дівчина, яка з точністю та відповідально донесе вам незрозумілу інформацію. Вона легко та доступно пояснить, усміхнеться та ще й підбадьорить! Така викладачка стане для вас не просто вчителем, а й другом

Потрібна допомога спеціаліста?