Викладачі

Олена

На перший погляд може здатися, що вона дуже добра, маленька та спокійна вчителька  Але то лише на перший погляд.

Так, вона спокійна, врівноважена, але до «бісиків» вибаглива  Якщо не зробив домашнє завдання, то з’являється шанс побачити як Олена перетворюється з маленької феї хрещеної в маленьку мачуху. Вона пояснить так, що зрозумієш навіть краще, ніж рідну мову. ЇЇ витримка просто 100 левел: буде повторювати та мучити доки студент остаточно не зрозуміє.Олена-надзвичайно товариська, комунікабельна, але ж лише «ауф дойч», а взагалі, тут байдики точно не прокатять 

Лілія

Це не просто викладач, а ще й дипломований психолог та гарний друг! Знайде спільну мову будь з ким!

Урок німецької мови з елементами релаксу. Вона дасть Вам не тільки гарні знання, а й гарну пораду та гарний настрій.

Спокійна, але вимоглива, добра, але не пробачить невиконаного домашнього завдання, і найголовніше — професіонал своєї справи!

Свєточка

Наша адміністраторка Свєточка!

Так-так, саме Свєточка і ніяк інакше! Вона наче хрещена-фея, роздобуде і карету, і гарбузика, і потрібний аудіо-файл, і вчасно надішле домашнє завдання, ну і, звісно, начаклує ще й пост в соцмережах! Всіх вислухає, проконсультує, і кришталевого черевичка знайде! 

Поліна

Щира, енергійна, відкрита та розумна — це точно про Поліну!

Лише одним голосом вона змусить полюбити німецьку, а ще якщо додати крихту гумору, то будьте обережні, бо може затягнути 

Створити круту атмосферу на занятті, поділитися своїми лайфхаками та доступно пояснити матеріал — це до неї! Не боїться складнощів, тому високі рівні для Поліни, наче насіння лузати.

Олександр

Олександр і старанність — це точно одне ціле!

Він дуже терплячий, спокійний та талановитий. Урок німецької з ним стане для вас не лише отриманням знань, а ще й медитацією! Завжди допоможе, знайде вихід та з надзвичайною легкістю прищепить любов до мови.

Інна

Це — Інна. Якщо Вам здалося, що вона спокійна і трудитися не буде потрібно, то це просто здалося.

Заняття промайне легко і швидко, бо нудитися Вам не буде коли: розмовлятимете німецькою вже з перших занять і не лише про: "Ich bin Peter. Und wer bist du?" — культура, мистецтво, хобі, подорожі й усе це з відео й інтерактивними вправами.

Потрібна допомога спеціаліста?